چگونه می توانیم کمکتان کنیم؟

ما می توانیم بهترین راه حل را برای شما پیدا کنیم

ارسال پیام

فرآیند MBBR

از فرایند رشد چسبیده در سیستم‌های هوازی به منظور تثبیت میکروارگانیزم‌ها بر روی پکینگ و تشکیل بیوفیلم به منظور افزایش جرم زیست توده به صورت چسبیده و معلق استفاده می‌شود و در عین بالا بردن تصفیه زیستی موجب کاهش حجم مورد نیاز تصفیه می شود.

در سیستمهای هوازی می توان با نصب مدیای شناور و یا ثابت ظرفیت تصفیه‌خانه را تا چندین برابر افزایش داد و یا تصفیه خانه‌هایی که دارای مشکل می‌باشند را ارتقاء داده و بهینه سازی نمود. در راکتور های MBBR می‌توان علاوه بر بالا بردن ظرفیت, بیوراکتور را نسبت به شوکهای آلی, هیدرولیکی, شیمیایی و حرارتی مقاوم ساخته و از فرار لجن جلوگیری نمود.

در سالهای اخیر استفاده از پکینگ مدیا به دلیل دارا بودن سطح تماس زیاد با حجم کم و در نتیجه افزایش راندمان تصفیه فاضلاب به خصوص در روش‌های بیولوژیکی رشد چسبیده ، روز به روز در حال گسترش است.

از سیستم های MBBR  درتصفیه فاضلاب بهداشتی- انسانی، تصفیه فاضلاب بیمارستانی، تصفیه فاضلاب هتل ها و مجتمع های مسکونی ، کمپ های کارگری، کارگاه ها و کارخانه ها استفاده می شود.

بادرنظر گرفتن کیفیت پساب و هزینه های اجرایی و همچنین نیاز مطرح شده توسط مشتری ، کارشناسان این شرکت، بهترین راه حل و روش تصفیه را با کمترین هزینه را به مصرف کنندگان محترم ارائه می نمایند.

جهت مشاوره رایگان و اطلاع از آخرین پروژه‌های انجام پذیرفته در زمینه‌ی سیستم های تصفیه فاضلاب با کارشناسان شرکت تماس حاصل فرمایید.