چگونه می توانیم کمکتان کنیم؟

ما می توانیم بهترین راه حل را برای شما پیدا کنیم

ارسال پیام

آشغالگیر میله ای کمانی

آشغالگیر استاتیک کمانی یک سیستم جداسازی فیزیکی برای پیش تصفیه فاضلاب بهداشتی و صنعتی می باشد، این آشغالگیر شامل یک قاب و صفحه جدا کننده کمانی است، این صفحه عمل جداسازی فیزیکی را انجام می دهد، این صفحه از جنس SS316 بوده و از تسمه های فولادی V شکل ساخته شده است.

به منظور جداسازی بهتر در مدل سفارشی از یکدستگاه ویبراتور روی آشغالگیر استفاده می شود.

آب یا فاضلاب ورودی، از طریق لوله ورودی وارد مخزن آشغالگیر شده با بالا آمدن روی آشغالگیر سرریز می شود، ساختار دستگاه به نحوی بوده که جریان ورودی به صورت یکنواخت روی سطح آشغالگیر پخش می‌شود. پساب از فاصله بین مفتول ها عبور کرده و آشغال ها در طول مفتول ها تحت تاثیر جاذبه حرکت کرده تا به نقطه خروجی و کانال تخلیه برسد.

ساختار هندسی آشغالگیر به نحوی بوده که در طول آشغالگیر آب از سطح جدا شده و در انتهای قوس آبی وجود نخواهد داشت و آشغال ها به صورت نیمه خشک جداسازی می گردند، همچنین به منظور جداسازی بهتر بسته به نوع فاضلاب ورودی شیب صفحه جداکننده قابل تغییر می‌باشد.

این نوع از آشغالگیر دارای مزایای بسیار زیادی اعم از عدم وجود قطعات متحرک، موتور الکتریکی، عدم نیاز به برق، هزینه ساخت و نصب کم و با حداقل نگهداری و تعمیرات می باشد. آشغالگیر استاتیک کمانی دارای عملکرد ثابت و بدون هرگونه صدا می باشد.

برای آب یا فاضلاب های خاص، این دستگاه مجهز به ویبراتور بوده و یا پمپ بک واش می باشد ویبراتور با ایجاد ارتعاش روی این صفحه شرایط جداسازی را بهینه کرده و سیستم بک واش سطح روی آشغالگیر را تمیز می کند

از مزایای این دستگاه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • عدم استفاده از هر نوع سیستم الکتریکی
  • آشغالگیر ریز با مش 500 میکرون تا 2 میلیمتر
  • حداقل هزینه ساخت و نگهداری و بهره برداری