چگونه می توانیم کمکتان کنیم؟

ما می توانیم بهترین راه حل را برای شما پیدا کنیم

ارسال پیام

آشغالگیر با درام چرخشی

آشغالگیر مکانیکی دوار آوش ( ARDS )

آشغالگیرهای مکانیکی دوار نوعی از آشغالگیرهای ریز و میکرو بوده که جهت حذف مواد معلق آلی و معدنی در تصفیه خانه های آب و فاضلاب بهداشتی و یا صنعتی قابلیت نصب دارند. کاربرد خاص این تیپ از آشغالگیرها در جداسازی مواد جامد از مایع در صنایع مواد غذایی، نساجی، دباغی، پتروشیمی، صنایع استخراج و دانه های معدنی می‌‌باشد.

این آشغالگیر‌ها شامل تیغه جداکننده، یک درام یا سیلندر چرخشی ساخته شده از مفتول های بافته شده یا ورق سوراخ شده بوده که توسط نیروی محرک الکتریکی به حرکت در می‌آید. مواد معلق توسط اصطکاک بین تیغه جداکننده و درام جدا شده و به محفظه نگهداری آشغال هدایت می شوند.

تیغه جداکننده با استفاده از یک سیستم فشاری قابل تنظیم، فشار مناسب را روی درام ایجاد کرده و باعث جداسازی مواد معلق از روی درام می شود، آب یا فاضلاب تصفیه شده از روی درام به داخل سیلندر ریخته و از قسمت پایین خارج می شود، همچنین به منظور تمیز کردن شیار ها یا سوراخ ها از یک سیستم شستشو معکوس استفاده می‌شود که آب با فشار از لابلای تیغه ها عبور کرده و باعث تمیزی سطح درام می‌شود.

براساس درخواست مشتری به منظور بهینه کردن مصرف انرژی در این آشغالگیرها در مدل سفارشی سرعت حرکت درام براساس حجم آب یا فاضلاب ورودی و حجم مواد معلق جامد قابل تنظیم می‌باشد که در کاتالوگ دستگاه به آن اشاره شده است. در مدل کاملتری از این آشغالگیرها، آشغالگیر به همراه سیستم جمع آوری و انتقال و پرس آشغال تحویل می‌گردد.

قطعات اصلی دستگاه شامل موارد زیر می باشد :

  • بدنه SS304 یا SS316
  • درام SS316
  • الکتروموتور و گیربگس
  • پمپ شستشو و سایر متعلقات
  • تابلو برق