چگونه می توانیم کمکتان کنیم؟

ما می توانیم بهترین راه حل را برای شما پیدا کنیم

ارسال پیام
ارتباط با ما

درباره ما

شرکت پالاب صنعت محیط در سال 1388  با پشتوانه و تکیه بر سوابق علمی و اجرایی کادر مدیریتی و پرسنل متخصص و مجرب خود  در زمینه ارائه خدمات مهندسی آب و فاضلاب تاسیس گردید. پرسنل و کادر اجرایی این مجموعه با تجربه بیش از 17 ساله در دانشگاه و صنعت و حضورفعال در شرکت‌های مهندسی آب و فاضلاب، در این مجموعه مشغول به کار می‌باشند.

این شرکت مهندسی در زمینه‌های مختلف از جمله مطالعات، طراحی، نظارت، ساخت و اجرا و بهره‌برداری طرحهای تامین آب، انتقال و ذخیره آب، تصفیه‌خانه و شبکه‌های توزیع آب، شبکه‌های جمع‌آوری فاضلاب، خطوط انتقال و تصفیه‌خانه‌های فاضلاب، شبکه‌های آبیاری و زهکشی، جمع‌آوری، هدایت و دفع آبهای سطحی، طراحی شبکه‌های آبیاری فضای سبز شهری و ایستگاه‌های پمپاژ و مخازن ضربه‌گیر، نگهداری و بهره برداری از تصفیه‌خانه های آب و فاضلاب و ایستگاه های پمپاژ و همچنین در زمینه تامین قطعات، تامین موارد مصرفی و ...  ارائه خدمات می‌نماید .

پالاب صنعت محیط دارای گواهينامه‌های لازم در زمينه‌ خدمات پيمانكاري آب، فاضلاب و تأسيسات تجهيزات، با رتبه 5 پیمانکاری تاسیسات و تجهیزات و آب  دارای گواهینامه ISO 9001:2008 و گواهینامه فعالیت صنعتی، با رويكرد تصفيه آب و فاضلاب و همچنین گواهینامه سمتا جهت کارفرمایان نظامی و انتظامی ارائه خدمات می نماید.